
Электро-грелки - стойкие к погрызам- безопасные 60х40 см
575 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 244
НЕПРОКУСЮЧІ ВОДОВІДШТОВХУЮЧІ ЕЛЕКРИЧНІ ГРІЛОЧКІ 60*40см Електрична грілка з плавним терморегулятором два режими , розміром 60х40 см, 45 Вт, макс.темп. 55
Особливості:
Швидке нагрівання;
Висока гнучкість;
Рівномірний розподіл тепла;
Постійний контроль температури;
Високий рівень безпеки;
Технічні характеристики:
Напруга — ~ 220 В.
Споживана потужність не більш ніж — 45 Вт (відхилення не більш ніж 10 Вт).
Клас захисту — II.
Розмір — 600*400 мм.
Маса — не більш ніж 0,5 кг.
Температура: 30-55 С (грілка підтримує самостійно)
Плавний регулятор терморегулятор з автовимкненням
Температура — 30-55С та 10 кроків перемикання
мае вилку пласку-додатково потребуе переходнік для звичайноі вілки
МАТЕРИАЛ- Оксфорд
2 ТЕМПЕРАТУРНЫХ РЕЖИМА
ТИП УПРАВЛЕНИЯ -Механический регулятор
ЗАЩИТА ОТ ПЕРЕГРЕВА!!!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип грелки | Классическая |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Функция автоотключения | Да |
| Машинная стирка | Нет |
| Съемный чехол электрогрелки | Нет |
| Съемный шнур питания | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Синий |
- Цена: 575 ₴





