-40%

Дитячі ваги ZWJABYY, електронні ваги для немовлят, максимальне навантаження: 120 кг, розмір: 65 x 32 x 8,8 см, білий колір.
3 858 ₴
2 314,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 776-33-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- ❤[ВИСОКОТОЧНЕ ВИМІРЮВАННЯ]: Дитячі ваги оснащені високоточним датчиком натхнення, який чутливий до прийому даних, довговічний та має діапазон зважування від 20 до 120 кг, що дозволяє швидко зважувати. Щоб адаптуватися до різних звичок використання, ми налаштували три функції перемикання одиниць вимірювання: кг / унції / фунти.
- Окрема конструкція: велика площа поверхні 65 см x 32 см може бути розділена за допомогою знімного корпусу зважування з широким пазом, захистом від скочування та пристроєм для двох цілей. Після зважування дитини дорослий може продовжувати використовувати його. Дитину також можна зважувати за віком, і ви можете чітко бачити зміну ваги дитини в дорослому віці.
- ❤[Встановлення нуля та відлущування]: Вага може бути такою ж точною без використання ковдри та оснащена функцією тари. Щоб врахувати вагу дитячої ковдри, ваги можна скинути до нуля одним шматком, що сприяє точності показань.
- РК-дисплей: світлодіодний HD-екран з підсвічуванням та чітким дисплеєм, чіткий дисплей, чітко читається навіть у темряві.
- ❤[Екологічно чистий ABS-пластик]: Він має чудову міцність та стійкість до стирання, нековзну гумову накладку на ніжки, міцно тримається на підлозі, твердий та не котиться, піклується про дитину з душею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Конструкція тари | чаша, платформа |
| Матеріал тари | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімна тара | Так |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Фунти, Унції |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри тари | |
| Висота тари | 65 мм |
| Ширина тари | 32 мм |
| причина уцінки | |
| Причина уцінки | Не товарний вигляд коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 314,80 ₴








